Apartamenty 1 maja 94 — Nowoczesne apartamenty do wynajęcia w centrum Katowic

Apartamenty 1 maja 94

Regulamin

  • Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne.
  • Parking prywatny jest dostępny na miejscu (konieczna jest rezerwacja) w cenie 25 zł za dzień.
  • Palenie jest zabronione.
  • Organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona.
  • Zwierzęta są akceptowane po uzgodnieniu z obiektem. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

 

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku, który wynosi 30%. W przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę (do 14 dni przed przyjazdem) warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku, który wynosi 100%. W przypadku braku wpłaty zadatku do 3 dni rezerwacja może zostać anulowana.

Wpłaty zadatku można dokonać przelewem zwykłym lub przelewem online (szybkie przelewy Przelewy24).
W przypadku wpłaty przelewem zwykłym dane konta otrzymacie Państwo mailem wraz ze wstępnym potwierdzeniem rezerwacji.

Wpłynięcie 30% zadatku oznacza potwierdzenie rezerwacji, w przypadku rezygnacji nie jest on zwracany. Gdy rezerwacja jest na ostatnią chwilę (do 14 dni przed przyjazdem) wpłynięcie 100% zadatku oznacza potwierdzenia rezerwacji, w przypadku rezygnacji nie jest on zwracany. Wszelkie reklamacje prosimy składać pod numerem telefonu 692 232 262 lub mailem t.mikolajewski1972@gmail.com – od momentu złożenia rezerwacji do czasu wymeldowania, będą one rozpatrywane do 7 dni roboczych.

Właścicielem obiektu jest INVESTOR TOMASZ MIKOŁAJEWSKI, NIP 7711547883, REGON  590496018

Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO – poniżej szczegóły.

Polityka prywatności strony apartamenty1maja94.pl.

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Apartamentach 1 maja 94.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

INVESTOR TOMASZ MIKOŁAJEWSKI, NIP 7711547883, REGON  590496018  nr telefonu +48 692 232 262

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis apartamenty1maja94.pl.

Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.